Prečo u nás nakupovať?

Čokoláda v akejkoľvek podobe patrí nepochybne medzi tie najatraktívnejšie darčeky. Vnímaná hodnota kvalitnej čokolády je vysoká, nie je to však nič, čo by obdarovaného zaväzovalo.

Obdarujte svojich priateľov a obchodných partnerov kvalitnou čokoládou!

ChocoTube 15

Prečo práve našu čokoládu?

  • čokoláda je vyrobená z tých najkvalitnejších surovín
  • čokoládu vám dodáme vždy čerstvú a chutnú
  • čokoláda je vyrobená bez pridania rastlinných tukov a konzervačných látok
  • čokoládu vám dodáme v atraktívnych a elegantných obaloch
  • každoročne prichádzame s novými nápadmi, ako ozvláštniť Váš darček

Prečo u nás nakupovať?

VYSOKÁ KVALITA
Precízne spracovanie a starostlivý výber surovín zaručujú vysokú kvalitu produktov. Použitím čokolád vyrobených z kvalitných kakaových bôbov majú naše výrobky nádhernú vôňu a výnimočnú chuť s dlhodobo doznievajúcim čokoládovým buketom. Nemalý dôraz kladieme aj na výber ostatných prísad, ktorých kvalitu neustále sledujeme.

PESTRÁ PALETA PRODUKTOV
Pestrá paleta výrobkov usporiadaná v rôznych variáciách vám uľahčí výber pri nakupovaní. Ponúkané produkty sú usporiadané do rôznych kategórii, čo vám umožní sa jednoducho v našej ponuke zorientovať.  Samozrejmosťou sú podrobné informácie pre každý ponúkaný produkt.

SPOĽAHLIVOSŤ A RÝCHOSŤ DODANIA
Veľká časť produktov z nášho portfólia je pre vás pripravená a tak je možné vaše požiadavky plniť v krátkom čase. Skladovú dostupnosť je možné vidieť pri každom produkte. V prípade, že je tovar nutné vyrobiť, a my nebudeme schopný dodržať  uvedený termín, naši pracovníci Vás budú včas informovať o náhradnej dodacej lehote. Ako ospravedlnenie vám zašleme spolu s objednaným produktom malý darček.

NAŠA STABILITA JE VAŠA ISTOTA
Spoločnosť ALPHA chocolate DP, s.r.o. ako prevádzkovateľ internetového obchodu www.dobracokolada.sk je zároveň výrobcom ponúkaných produktov. Garantuje tak nemennú kvalitu produktov a stabilné dodávky.

Veríme, že o kvalite našich služieb sa presvedčíte aj vy a náš obchod si rýchlo obľúbite.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Naše podmienky ochrany osobných údajov.