Firemné darčeky s vaším logom

Kvalitná čokoláda ako prezent nielen poteší a skvele bude chutiť vašim zamestnancom, ale je to aj neobyčajný darček pre vašich obchodných partnerov a klientov. Obal s logom vašej firmy dotvára skvelú prezentáciu a darček je tým veľmi originálny.

personalizacia

Naša čokoláda je naozaj jedinečná – vyrábame ju z tých najkvalitnejších surovín a priamo na Slovensku. Produkty sa snažíme každoročne inovovať tak, aby ste v našom portfóliu našli vždy niečo zaujímavé a vhodné presne pre vás. Ak máte špeciálne požiadavky, určite nám napíšte. Radi pre vás pripravíme produkt na mieru. Vaše požiadavky nám môžete adresovať na info@mojacokolada.sk.

Pomôžte nám pomáhať!
Zamestnávate viac ako 20 ľudí a hrozí vám platiť pokutu za nesplnenie povinnosti zamestnať občana so zdravotným postihnutím? Využite našu spoluprácu s chránenou dielňou „Z dobrých rúk" vo forme náhradného plnenia. V prípade že máte záujem o uplatnenie si náhradného plnenia, kontaktujte nás telefonicky na +421 905 750 341.

Personalizácia čokoládových výrobkov aplikáciou loga na krabičku

Veľkú väčšinu našich produktov vám vieme pripraviť na mieru a personalizovať presne podľa vašich požiadaviek. Priamo na krabičku vám vieme razbou cez raziacu fóliu alebo digitálnou tlačou aplikovať logo vašej firmy.

Aplikácia vášho loga razbou

Razbu je možné uskutočniť zlatou, striebornou, alebo medenou fóliou. Príplatok za aplikáciu loga na krabičku pri odbere 100 ks a viac od jedného formátu je 0,30 € / ks (0,25 € bez DPH) . Pri objednávke pod 100 ks sa suma 30 € (25 € bez DPH) rozpočíta počtom objednaných kusov.

Pre aplikáciu loga je potrebné dodať horčíkové razidlo, prípadne nám poskytnúť logo v elektronickej forme (vektorový formát *.pdf, *.ai, *.eps) a my vám razidlo zabezpečíme. Cena horčíkového razidla do veľkosti 50cm2 je 30 € (25 € bez DPH) a jedná sa o jednorazovú investíciu. Razidlo sa dá použiť v budúcnosti pri opakovaných zákazkách.

Aplikácia vášho loga digitálnou tlačou

Digitálna tlač je možná len na farbu Ice Silver a je vhodnou alternatívou vtedy, ak chcete mať logo v plnej farbe. Veľmi pekné výsledky sa dajú dosiahnuť kombináciou digitálnej tlače a razby. Príplatok za aplikáciu loga sa odvíja od množstva objednaného tovaru, veľkosti formátu a zložitosti prevedenia.

Farba obalov

Vybrať si môžete aj farebné prevedenie vrchného obalu, ktorých ponúkame pre každý formát hneď niekoľko.. Spodná, prípadne vnútorná časť krabičiek je vyrobená štandardne vo farbe Chocolate. Ak by vám farba nevyhovovala, za príplatok vám vieme vyrobiť spodnú časť krabičky aj v inej dostupnej farbe.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Naše podmienky ochrany osobných údajov.