Pre Firmy

Firemné prezenty

Čokoláda patrí medzi najobľúbenejšie cukrovinky na svete. Až 95% populácie má pozitívny vzťah k čokoláde. Pri jej konzumácii sa v tele uvoľňujú endorfíny, čo vyvoláva u ľudí pocit šťastia a spokojnosti. Čokoláda je vhodným darčekom naozaj pre každého a pre každú príležitosť. Obdarujte svojich priateľov, obchodných partnerov a zamestnancov atraktívnym darčekom.  

Pre Firmy

Personalizácia (aplikácia loga na krabičku)

Takmer všetky naše produkty vieme personalizovať podľa požiadaviek zákazníka. Personalizáciu realizujeme priamo na krabičku razbou cez raziacu fóliu, alebo digitálnou tlačou.

PrintHot Stamping

Razba (Hot Stamping)

Razbu je možné uskutočniť zlatou, striebornou, alebo medenou fóliou. Príplatok za aplikáciu loga na krabičku pri odbere 100 ks a viac od jedného formátu je 0,24 € / ks (0,20 € bez DPH) . Pri objednávke pod 100 ks sa suma 24 € (20 € bez DPH) rozpočíta počtom objednaných kusov.

Pre aplikáciu loga je potrebné dodať horčíkové razidlo, prípadne nám poskytnúť logo v elektronickej forme (vektorový formát *.pdf, *.ai, *.eps) a my vám razidlo zabezpečíme. Cena horčíkového razidla do veľkosti 50cm2 je 30 € (25 € bez DPH) a jedná sa o jednorazovú investíciu. Razidlo sa dá použiť v budúcnosti pri opakovaných zákazkách.

Digitálna tlač

Digitálna tlač je vhodnou alternatívou pre tlač loga v plnej farbe. Príplatok za aplikáciu loga sa odvíja od množstva objednaného tovaru, veľkosti formátu a zložitosti prevedenia. Veľmi pekné výsledky sa dajú dosiahnuť kombináciou digitálnej tlače a razby. Váš darček môže byť tak ešte atraktívnejší.

Print-Hot Stamping

Farba obalov

Každý jeden formát vyrábame v niekoľkých farebných prevedeniach. V kategórii "FIREMNÉ PREZENTY" v detaile produktu si môžete pozrieť dostupnosť produktu v konkrétnych farbách.

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie