Pre Firmy

Firemné darčeky s vaším logom

Kvalitná čokoláda ako prezent nielen poteší a skvele bude chutiť vašim zamestnancom, ale je to aj neobyčajný darček pre vašich obchodných partnerov a klientov. Obal s logom vašej firmy dotvára skvelú prezentáciu a darček je tým veľmi originálny.

Pre Firmy

Naša čokoláda je naozaj jedinečná – vyrábame ju z tých najkvalitnejších surovín a priamo na Slovensku. Produkty sa snažíme každoročne inovovať tak, aby ste v našom portfóliu našli vždy niečo zaujímavé a vhodné presne pre vás. Ak máte špeciálne požiadavky, určite nám napíšete. Radi pre vás pripravíme produkt na mieru. Vaše požiadavky nám môžete adresovať na info@mojacokolada.sk.

Personalizácia čokoládových výrobkov aplikáciou loga na krabičku

Veľkú väčšinu našich produktov vám vieme pripraviť na mieru a personalizovať presne podľa vašich požiadaviek. Priamo na krabičku vám vieme razbou cez raziacu fóliu alebo digitálnou tlačou aplikovať logo vašej firmy.

Aplikácia vášho loga razbou

Razbu je možné uskutočniť zlatou, striebornou, alebo medenou fóliou. Príplatok za aplikáciu loga na krabičku pri odbere 100 ks a viac od jedného formátu je 0,30 € / ks (0,25 € bez DPH) . Pri objednávke pod 100 ks sa suma 30 € (25 € bez DPH) rozpočíta počtom objednaných kusov.

Pre aplikáciu loga je potrebné dodať horčíkové razidlo, prípadne nám poskytnúť logo v elektronickej forme (vektorový formát *.pdf, *.ai, *.eps) a my vám razidlo zabezpečíme. Cena horčíkového razidla do veľkosti 50cm2 je 30 € (25 € bez DPH) a jedná sa o jednorazovú investíciu. Razidlo sa dá použiť v budúcnosti pri opakovaných zákazkách.

Aplikácia vášho loga digitálnou tlačou

Digitálna tlač je vhodnou alternatívou vtedy, ak chcete mať logo v plnej farbe. Veľmi pekné výsledky sa dajú dosiahnuť kombináciou digitálnej tlače a razby. Príplatok za aplikáciu loga sa odvíja od množstva objednaného tovaru, veľkosti formátu a zložitosti prevedenia.

Farba obalov

Vybrať si môžete aj farebné prevedenie obalu, ktorých ponúkame pre každý formát hneď niekoľko. Stačí si vybrať produkt a my vám povieme v akých farebných prevedeniach ho máme k dispozícii. Ak by vám farba nevyhovovala, napíšte nám vaše predstavy a my sa budeme snažiť ich naplniť.

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie