Horeca

Inšpirujte sa niektorým z našich produktov!

ChocoLiquid

ChocoLiquid

Kvalitná tekutá čokoláda by nemala chýbať v žiadnej dobrej kaviarni. Ponúkame vám čokoládu v kapsulách na prípravu tekutej čokolády. Prednosťou tohto produktu je ľahká a rýchla príprava bez potreby zarábať väčšie množstvo tekutej čokolády. V ponuke môžete mať pestrú paletu štandardných a origin čokolád z rôznych kútov sveta.

Line

ChocoTube

ChocoTube

Vizuálny zážitok podtrhnutý explóziou chutí koncentrovanej v tenkej škrupine čokolády. Kreatívne a zároveň inovatívne riešenie pri servírovaní čokoládových bonbónov na tanieri. Čokoládový bonbón v plastovej tube je vhodným produktom pre prípravu mini-dezertov, prípadne môže byť súčasťou cateringu.

Line

GoldCup Premium

GoldCup Premium

Moderný dizajn verzus vynikajúca chuť, to sú čokoládové mini-bonbóniky v hliníkových košíčkoch, plnené čokoládovo-smotanovou ganache, alebo giandujou.

Line

ChocoMedallion

ChocoMedallion

Čokoládový medailón z kvalitnej čokolády je vhodnou alternatívou všade tam, kde je potrebné držať náklady na uzde.

Line

Chocolate Privat Label

Chocolate Privat Label

Ponúkame vám množstvo produktov, ktoré je možné personalizovať logom hotela. Privátna hotelová čokoláda sa môže stať aj vašou súčasťou ponuky pre vašich zákazníkov. Bude nám cťou sa stať Vašim „Dvorným čokolatiérom" hotela, reštaurácie či kaviarne...

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Naše podmienky ochrany osobných údajov.