Horeca

Vývoj produktov pre HORECA segment

V posledných rokoch vkladáme množstvo úsilia do vývoja produktov pre Horeca segment. Snažíme sa našim partnerom ponúknuť čokoládový koncept, ktorý bude ekonomicky zaujímavý a netvorí len nákladovú položku hotela. V našom prípade to nekončí len dodávkou čokolády ku káve. Celý koncept pozostáva z rôznych zaujímavých čokoládových produktov, ktoré prinášajú nepochybne benefit v podobe atraktívnej ponuky, ale má zároveň pre hotel aj ekonomický prínos.

Koncept

Privátna hotelová čokoláda

V súčinnosti s hotelom pripravíme celý rad produktov, ktoré sa môžu objaviť na rôznych miestach hotela. Na recepcii a hotelových izbách v podobe malého prezentu, v loby bare a v reštaurácii môže byť čokoláda súčasťou menu ako dezert, prostredníctvom mini-baru na hotelovej izbe môže hotel predávať svoje vlastné čokolády. Každý jeden produkt vieme personalizovať logom hotela a hotel sa tak môže prezentovať svojou vlastnou privátnou čokoládou.

Hotel Slovan***

Hotel Slovan***

HOTEL SLOVAN*** Tatranská Lomnica sa nachádza v srdci Vysokých Tatier, v Tatranskom národnom parku na Slovensku. Poloha hotela v Tatranskej Lomnici obklopeného krásnou prírodou Vysokých Tatier hotel predurčuje ku jedinečnej dovolenke počas celého roka. Hotel je skvelým miestom pre rodiny i pre firmy. Kapacita hotela je 120 izieb, 259 lôžok na piatich podlažiach s priamym výhľadom na Lomnický štít. Bližšie informácie na web stránkach www.hotelslovan.sk.

Ďakujeme manažmentu hotela za konzultácie a podnety pri tvorbe konceptu "Privátna hotelová čokoláda".

Inšpirujte sa niektorým z našich produktov!

Inšpirujte sa niektorým z našich produktov!

ChocoTube

Vizuálny zážitok podtrhnutý explóziou chutí koncentrovanej v tenkej škrupine čokolády. Kreatívne a zároveň inovatívne riešenie pri servírovaní čokoládových bonbónov na tanieri. Čokoládový bonbón v plastovej tube je vhodným produktom pre prípravu mini-dezertov, prípadne môže byť súčasťou cateringu.

Line

GoldCup

Moderný dizajn verzus vynikajúca chuť, to sú čokoládové mini-bonbóniky v hliníkových košíčkoch, plnené čokoládovo-smotanovou ganache, alebo giandujou.

Line

ChocoMedallion

Čokoládový medailón z kvalitnej čokolády je vhodnou alternatívou všade tam, kde je potrebné držať náklady na uzde.

Line

ChocoLiquid

Kvalitná tekutá čokoláda by nemala chýbať v žiadnej dobrej kaviarni. Ponúkame vám čokoládu v kapsulách na prípravu tekutej čokolády. Prednosťou tohto produktu je ľahká a rýchla príprava bez potreby zarábať väčšie množstvo tekutej čokolády. V ponuke môžete mať pestrú paletu štandardných a origin čokolád z rôznych kútov sveta.

Line

ChocoGifts

Čokoláda je originálnym darčekom a preto by mala mať svoje miesto v ponuke eventových prezentov. Vaši firemní zákazníci pri poriadaní rôznych podujatí môžu zintenzívniť zážitok danej akcie. Takmer všetky naše produkty vieme personalizovať podľa potrieb zákazníka.

Line

Chocolate Privat Label

Ponúkame vám množstvo produktov, ktoré je možné personalizovať logom hotela. Privátna hotelová čokoláda sa môže stať aj vašou súčasťou ponuky pre vašich zákazníkov. Bude nám cťou sa stať Vašim „Dvorným čokolatiérom" hotela, reštaurácie či kaviarne...

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Naše podmienky ochrany osobných údajov.